Накопичувач SSD 2.5" 120GB Burst Elite Patriot (PBE120GS25SSDR)
Все про товар
Характеристики
Питання
0
Є в наявності
Накопичувач SSD 2.5" 120GB Burst Elite Patriot (PBE120GS25SSDR) Накопичувач SSD 2.5" 120GB Burst Elite Patriot (PBE120GS25SSDR) Накопичувач SSD 2.5" 120GB Burst Elite Patriot (PBE120GS25SSDR) Накопичувач SSD 2.5" 120GB Burst Elite Patriot (PBE120GS25SSDR) Накопичувач SSD 2.5" 120GB Burst Elite Patriot (PBE120GS25SSDR)
Код товару: U0500258
Виробник: Patriot
Знайшли дешевше?
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Виробник
Patriot
Модель
2.5" 120GB Burst Elite
Тип накопичувача
внутрішній
Об'єм пам'яті
120 GB
Тип флеш-пам'яті
3D QLC
Форм-фактор
2.5"
Інтерфейс підключення
SATA III (6Gb/s)
Швидкість читання
450 Mb/s
Швидкість запису
320 Mb/s
Опис
Накопичувач SSD 2.5" 120GB Burst Elite Patriot (PBE120GS25SSDR) є ідеальним рішенням для тих, хто прагне покращити продуктивність свого комп'ютера чи ноутбука. Завдяки об'єму пам'яті 120 GB та типу флеш-пам'яті 3D QLC, цей SSD забезпечує оптимальне поєднання швидкості та надійності, що є важливим фактором для будь-якого користувача.
Внутрішній накопичувач Patriot Burst Elite оснащений інтерфейсом SATA III (6Gb/s), що дозволяє досягати вражаючих швидкостей читання до 450 Мб/с та запису до 320 Мб/с. Це суттєво полегшує завантаження операційної системи та додатків, підвищуючи загальну продуктивність вашої системи. А завдяки товщині всього 7 мм, накопичувач ідеально підходить для встановлення як у стаціонарні комп'ютери, так і в ноутбуки, не потребуючи жодних додаткових перехідників.
Цей SSD накопичувач є оптимальним рішенням для тих, хто цінує швидкість, надійність та довговічність. Patriot Burst Elite легко інтегрується в будь-яку систему завдяки його універсальному форм-фактору 2.5", вагом усього 46 г та забезпечує відчутне збільшення продуктивності. Більше не витрачайте час на повільне завантаження та обробку даних – обирайте швидкість та ефективність з SSD від Patriot.
Характеристики
Виробник
Модель
2.5" 120GB Burst Elite
Тип накопичувача
внутрішній
Об'єм пам'яті
120 GB
Тип флеш-пам'яті
3D QLC
Форм-фактор
2.5"
Інтерфейс підключення
SATA III (6Gb/s)
Швидкість читання
450 Mb/s
Швидкість запису
320 Mb/s
Напрацювання на відмову
2 млн.годин
(Збірка) Споживча потужність
6 Вт
Товщина
7 мм
Габарити
100 х 69 х 7 мм
Вага
46 г
Країна виробництва
Тайвань
Гарантія, міс
36
Серія
Burst Elite
Колір
чорний
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
• Нова пошта
• Укрпошта
• Самовивіз у м. Харків
• Оплата готівкой в магазині
• Оплата Visa/MasterCard в магазині
• Оплата при доставці
• Онлайн оплата на сайті
• За реквізитами
Кредит на товар від Ідея Банку
• Щомісячна комісія - 2,5%
• Разова комісія – 4%
• Початковий внесок – 0%
• Реальна річна процентна ставка – від 61.5% до 90,9%