Накопичувач SSD 2.5" 128GB P220 Patriot (P220S128G25)
Все про товар
Характеристики
Питання
0
Є в наявності
Накопичувач SSD 2.5" 128GB P220 Patriot (P220S128G25) Накопичувач SSD 2.5" 128GB P220 Patriot (P220S128G25) Накопичувач SSD 2.5" 128GB P220 Patriot (P220S128G25) Накопичувач SSD 2.5" 128GB P220 Patriot (P220S128G25) Накопичувач SSD 2.5" 128GB P220 Patriot (P220S128G25)
Код товару: U0826563
Виробник: Patriot
Знайшли дешевше?
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Виробник
Patriot
Модель
2.5" 128GB P220
Тип накопичувача
внутрішній
Об'єм пам'яті
128 GB
Тип флеш-пам'яті
3D TLC NAND
Форм-фактор
2.5"
Інтерфейс підключення
SATA III (6Gb/s)
Швидкість читання
550 Mb/s
Швидкість запису
480 Mb/s
Опис
Накопичувач SSD 2.5" 128GB Patriot P220 (P220S128G25) — це визначний приклад поєднання швидкості, надійності та інноваційних технологій від бренду Patriot. З форм-фактором 2.5", цей внутрішній SSD легко встановлюється як у ноутбуках, так і в стаціонарних комп’ютерах, забезпечуючи вражаючу продуктивність та економію простору.
Легкий — всього 46 г — і тонкий (лише 7 мм), P220 легко інтегрується в різні системи, не створюючи навантаження на пристрій. Це ідеальний вибір для користувачів, які цінують швидкість та надійність, прагнучи максимальної ефективності у всьому, що вони роблять.
Характеристики
Виробник
Модель
2.5" 128GB P220
Тип накопичувача
внутрішній
Об'єм пам'яті
128 GB
Тип флеш-пам'яті
3D TLC NAND
Форм-фактор
2.5"
Інтерфейс підключення
SATA III (6Gb/s)
Швидкість читання
550 Mb/s
Швидкість запису
480 Mb/s
TBW
60
(Збірка) Споживча потужність
6 Вт
Товщина
7 мм
Габарити
100.5 x 69.9 x 7 мм
Вага
46 г
Країна виробництва
Тайвань
Гарантія, міс
36
Серія
P220
Колір
чорний
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
• Нова пошта
• Укрпошта
• Самовивіз у м. Харків
• Оплата готівкой в магазині
• Оплата Visa/MasterCard в магазині
• Оплата при доставці
• Онлайн оплата на сайті
• За реквізитами
Кредит на товар від Ідея Банку
• Період кредитування – від 12 до 36 місяців
• Щомісячна комісія - 2,5%
• Разова комісія – 4%
• Початковий внесок – 0%
• Реальна річна процентна ставка – від 61.5% до 90,9%