Накопичувач SSD 2.5" 512GB Caiman Wibrand (WI2.5SSD/CA512GB)
Все про товар
Характеристики
Питання
0
Є в наявності
Накопичувач SSD 2.5" 512GB Caiman Wibrand (WI2.5SSD/CA512GB) Накопичувач SSD 2.5" 512GB Caiman Wibrand (WI2.5SSD/CA512GB) Накопичувач SSD 2.5" 512GB Caiman Wibrand (WI2.5SSD/CA512GB)
Код товару: U0972399
Виробник: Wibrand
Знайшли дешевше?
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Виробник
Wibrand
Модель
2.5" 512GB Caiman
Тип накопичувача
внутрішній
Об'єм пам'яті
512 GB
Тип флеш-пам'яті
3D TLC NAND
Форм-фактор
2.5"
Інтерфейс підключення
SATA III (6Gb/s)
Швидкість читання
560 Mb/s
Швидкість запису
470 Mb/s
Опис
Оновлення для будь-якого пристрою Накопичувач SSD 2.5" 512GB Caiman Wibrand (WI2.5SSD/CA512GB) — це універсальний вибір для тих, хто прагне покращити продуктивність свого офісного чи домашнього комп'ютера. Завдяки форм-фактору 2.5" і підключенню через SATA III, цей SSD легко встановлюється в більшість ноутбуків і настільних ПК, дозволяючи відчути справжню швидкість та надійність.
Характеристики
Виробник
Модель
2.5" 512GB Caiman
Тип накопичувача
внутрішній
Об'єм пам'яті
512 GB
Тип флеш-пам'яті
3D TLC NAND
Форм-фактор
2.5"
Інтерфейс підключення
SATA III (6Gb/s)
Швидкість читання
560 Mb/s
Швидкість запису
470 Mb/s
Напрацювання на відмову
1.5 млн. годин
(Збірка) Споживча потужність
6 Вт
Габарити
100 х 69 х 7 мм
Країна виробництва
США
Гарантія, міс
36
Колір
чорний
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
• Нова пошта
• Укрпошта
• Самовивіз у м. Харків
• Оплата готівкой в магазині
• Оплата Visa/MasterCard в магазині
• Оплата при доставці
• Онлайн оплата на сайті
• За реквізитами
Кредит на товар від Ідея Банку
• Щомісячна комісія - 2,5%
• Разова комісія – 4%
• Початковий внесок – 0%
• Реальна річна процентна ставка – від 61.5% до 90,9%