Телевізор Satelit 32H8001ST
Все про товар
Характеристики
Питання
0
Немає в наявності
Телевізор Satelit 32H8001ST
Код товару: U0919001
Виробник: Satelit
Характеристики: (Дивитись усі)
Виробник
Satelit
Модель
32H8001ST
Тип телевізора
Smart TV
Примітка
Офіційно імпортований ТВ
Діагональ екрану
32"
Роздільна здатність екрану
1366 x 768
Тип підсвічування
Direct LED
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Опис
Завдяки цифровим тюнерам DVD-T/T2 та аналоговому тюнеру, SATELIT 32H8001ST дає змогу переглядати улюблені канали у високій якості. Енергоефективний режим, з максимальним споживанням 48 Вт і всього 0.5 Вт у режимі очікування, допомагає заощаджувати енергію.
Звукова система телевізора з двома динаміками потужністю 20 Вт забезпечує об'ємний реалістичний стереозвук, доповнюючи якість зображення. Завдяки роз'ємам HDMI та USB ви можете легко підключити будь-який мультимедійний пристрій, будь то смартфон, планшет або флешка, і насолоджуватися улюбленими фільмами та музикою.
Телевізор SATELIT відмінно вписується в будь-який інтер'єр завдяки строгому європейському дизайну, мінімалізму та універсальності. Компактні розміри і можливість кріплення на стіні (VESA 200х150 мм) роблять його чудовим вибором для кухні, дитячої чи спальні. SATELIT 32H8001ST – це гармонія інновацій і зручності, яка стане чудовим доповненням вашого дому.
Телевізор, Satelit, 32H8001ST
Характеристики
Виробник
Модель
32H8001ST
Тип телевізора
Smart TV
Примітка
Офіційно імпортований ТВ
Діагональ екрану
32"
Роздільна здатність екрану
1366 x 768
Тип підсвічування
Direct LED
Частота оновлення
Частота розгортки панелі
HDR
без HDR
Тип тюнеру
аналоговий; цифровий DVB-T; цифровий DVB-T2
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Інтерфейси підключення
Composite In (AV); Headphone; Антенний; 1 x RJ-45; CI; COAX Out; USB; HDMI
Wi-Fi
так
так
Операційна система
Android 13
VESA
VESA (200х150мм)
Розміри з підставкою
720x70x470 мм
Розміри без підставки
720x70x420 мм
Вага з підставкою
5 кг
Вага без підставки
3.5 кг
Колір
чорний
Також
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
Час відгуку матриці
8mc
Енергоспоживання
48 Вт
Процесор зображення
Mali-450
Тип матриці
LCD
Контрастність
DDR
1GB
Flash Memory
8GB
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
• Нова пошта
• Укрпошта
• Самовивіз у м. Харків
• Оплата готівкой в магазині
• Оплата Visa/MasterCard в магазині
• Оплата при доставці
• Онлайн оплата на сайті
• За реквізитами
Кредит на товар від Ідея Банку
• Щомісячна комісія - 2,5%
• Разова комісія – 4%
• Початковий внесок – 0%
• Реальна річна процентна ставка – від 61.5% до 90,9%